Get Adobe Flash player
Promocja 1

Naszą misją jest dostarczenie do Państwa domów ekologicznych rozwiązań, które zwiększają komfort życia i pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Sprzedajemy i instalujemy nowoczesne urządzenia grzewcze na paliwa odnawialne przyjazne dla środowiska, a także wykorzystujące energię słoneczną i wiatrową do wytwarzania energii elektrycznej.

Instalowanie tego typu urządzeń jest dofinansowywane z funduszy unijnych, ochrony środowiska i budżetu państwa. Resort gospodarki potwierdził, że w nowym projekcie ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii znajdzie się zapis wprowadzający obowiązek montowania odnawialnych źródeł energii w domach remontowanych i oddawanych do użytku po 1 stycznia 2015 roku. Ważny jest też fakt, że nadwyżki energii elektrycznej można sprzedawać !

Rozpoczęto pracę nad ustawą, która ma wprowadzić zakaz palenia węglem od 2015 roku z okresem karencji do 2020 roku. Po tym okresie będzie obowiązywał bezwzględny zakaz wykorzystywania węgla do ogrzewania indywidualnych domów. Warto brać pod uwagę te fakty podejmując teraz decyzję o sposobie ogrzewania domów i zakupie urządzeń grzewczych. Ich żywotność jest przewidywana średnio na ok. 10 lat, zatem muszą one spełniać wymogi ochrony środowiska stawiane przez Unię Europejską.

 

 

 

 

 

 

Oferujemy również budowę na zlecenie tanich energooszczędnych domów wykorzystujących energię z paliw odnawialnych, zasilanych również prądem własnym wytwarzanym z energii wiatru lub słońca.

Mamy doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje oraz załatwianiu formalności związanych wydawaniem pozwoleń i odbiorem budynków. Nasi architekci doradzą wybór technologii budowy zgodnie z Państwa oczekiwaniami wykonają projekt. Mamy w ofercie też gotowe projekty wraz z wyceną kosztów budowy. Jesteśmy w stanie przeprowadzić inwestycję od projektu do stanu wykończenia uzgodnionego z inwestorem.

Zapewniamy obsługę nieruchomości w pełnym zakresie. Pomożemy w sposób profesjonalny kupić lub sprzedać nieruchomości gruntowe, budynki, mieszkania lub przemysłowe.

 

Przyjmujemy zlecenia na zarządzanie budynkami wspólnot mieszkaniowych, nieruchomościami przemysłowymi i usługowymi. Posiadamy niezbędny sprzęt i kwalifikacje do zarządzania nieruchomościami (licencja zarządcy).

 

Kontakt

EkoDom

Adam Rukat

Popielarnia 18
07-300 Ostrów Maz.

tel. 602-660-593

e-mail: adam.rukat@wp.pl

 

Jesteśmy oficjalnym

SERWISEM

i DYSTRYBUTOREM

firmy Kostrzewa

Oferta na urządzenia grzewcze

Cennik i katalog produktów
w PDF

 

Filmy pokazowe

Animacja- modernizacja kotłów olejowych w oparciu o palniki KOSTRZEWA Platinum Bio.


 

Wymiana palnika z  oleju opałowego  na peletowy Platinum Bio 16kW dla powierzchni 180 m2- zmniejszone koszty ogrzewania o 69%


 

Wymiana palnika z oleju opałowego na  pelety w hali produkcyjnej o powierzchni 640 m2 - zmniejszone koszty ogrzewania o 69%


 

Wymiana palnika z oleju opałowego na  pelety w Holetu Las w Giżycku - zmniejszone koszty ogrzewania o 69% - kotłownia 200kW